Kammerkoorid otsivad uusi lauljaid

  • 26. aug. 2021

Hooajal 2021/2022 otsivad omale uusi lauljad ridadesse mitmed Eesti Kammerkooride Liidu liikmeskoorid. Loe rohkem nende Facebooki või kodulehtedelt ning küsi julgelt lisa. Rõõmu muusikast!

E STuudio Noortekoor ootab uusi lauljaid E STuudio koori- ja tantsukoolis 11 ja 25. septembril kell 11:00. Lisainfo siit.

Eesti Maaülikooli kammerkoor Camerata Universitatis kutsub oma ridadesse uusi lauljaid kõikidesse häälerühmadesse. Hääli kuulatakse 6., 13., 20. ja 27. septembril Tartu ülikooli peahoones. Rohkem infot siit.

Tallinna Kammerkoor kutsub mehi – tenoreid, basse ja baritone – andma oma hääli usaldusväärsele, jätkusuutlikule ja moodsale koorile. Loe rohkem siit.

Tallinna Tehnikaülikooli Kammerkoor otsib oma ridadesse rõõmsaid ja energilisi mehi ja naisi. Avatud proov Tallinna Tehnikaülikoolis ruumis U06A-229 31. augustil ja 2. septembril kell 18:30. Uuri lisa siit.

Mitmenäoline ja kirev Tartu ülikooli kammerkoor ootab uusi lauljaid kõikidesse häälerühmadesse! Ettelaulmised toimuvad 1., 8., 15. ja 22. septembril kell 16.30–18.00 Tartu ülikooli peahoones ruumis 027. Vaata lähemalt siit.

Kammerkoor Kolm Lindu ootab enda sekka uusi lauljaid! (o: Kirjuta kolmlindu [ätt] gmail.com või võta ühendust muude kanalite kaudu! Vaata ka siia.

NUKU koor ootab väga basse ja sopraneid, aga alte ja tenoreid ikka ka. Võta ühendust Facebookis.

Info võib täieneda jooksvalt. Hoia silma peal ka teistel kammerkooridel!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga