Aprillis valiti liidule uus juhatus

  • 26. apr. 2023

23. aprillil kohtus Eesti Rahva Muuseumis üle mitme aasta päriselulisel koosolekul EKKLi volikogu.

Koos giidiga külastati ERMi hiljuti avatud ajutist näitust “Õige keha, vale keha?”, mis avas ühiskonna suhtumist inimkehasse ja norme Eestis.

Külastusele järgnes EKKLi iga-aastane volikogu, kus anti ülevaade liidu möödunud kalendriaasta tegevustest ning vaadati uue hooaja suunas. Koos tutvuti liidu tagasisideküsitlusega, mis vältas märtsi lõpust aprilli keskpaigani. Sealt kaudu omandatud tagasiside on heaks sisendiks juhatuse töö planeerimiseks. Hooaeg 2023/2024 toob aga traditsiooniliste sündmustena kammerkooride liidu jõuluootuskontserdi detsembri alguses ja kevadel XVII Eesti Kammerkooride Festivali (kuupäev ja koht avalikustatakse peagi).

Volikogu tippsündmusena valiti tänavu liidule uus juhatus, kus seekord on neli noort ja aktiivset koorimuusikut. Lõpetavast juhatusest jätkab Karin Tuul, kammerkoori Encore dirigent. Uutena liituvad juhatusega Laura Štoma kammernaiskoori Sireen dirigendina, Roland Viilukas segakoori Noorus dirigendina ning Liis Rull kammerkoori Helü ja kammernaiskoori Sireen lauljaga. Juhatuse volitused kestavad kaks aastat.

Palju õnne uuele juhatusele ja tegusaid hooaegu!

Avafotol vasakult: Karin Tuul, Laura Štoma, Liis Rull, Roland Viilukas (Fotod: erakogu)