20190329_203028

EKKLi liikmetega külas Eesti Rahvusringhäälingul

  • 30. märts 2019

Reedel, 29. märtsil sai teoks EKKL-i liikmete meediateemaline motivatsioonipäev, mille raames tegime ühise külaskäigu Eesti Rahvusringhäälingu eri osadesse. Alustasime kõige uuemast osast – Uudistamajast (Kreutzwaldi 14), kus tegutsevad uudistetoimetused ja läheb eetrisse ETV uudistesaade Aktuaalne Kaamera. Uudistemajas võttis meid vastu personaliosakonnas töötav Kristel Maran ja AK stuudiot ning uudistoimetuste tööst rääkis Liisu Lass. Kõik soovijad said proovida ära ka uudiste aknru tooli. 
Uudistemajast liikusime edasi nö vanasse telemajja Gonsiori tänaval. Seal tervitas meid proua Mai Mikiver, kes on ETVs töötanud juba 51 aastat. Proua Mikiveri juhtimisel tutvusime ETV muuseumiga ning külastasime erinevaid stuudioid – Lastetuba, 1.stuudio, Terevisiooni stuudio ja 4. stuudio. Proua Mikiveri teadmised ning nende esitamine läbi illustreerivate näidete ja huumoriprisma tegi ekskursiooni väga meeleolukaks ja meeldejäävaks. 
Klassikaraadios ootas meid seejärel juba Marge-Ly Rookäär, kes lisaks ruumide näitamisele tutvustas põhjalikult ka Klassikaraadio argipäeva ning töid-tegemisi. Marge-Ly viis meid ka väljastuskeskusesse ning täpi i-peale pani käik Raadiomaja katusele, kust lisaks vanalinnale ja merevaatele paistis kätte ka Laululava. 
Eesti kammerkooride liit tänab kogu südamest meie lahkeid võõrustajaid!

 

Comments are closed.